Fotogalerie

Přidali jsme na naše webové stránky fotogalerii, viz hlavní menu nahoře vpravo.

Novinky na Váš e-mail

 

Chcete-li být informováni

o novinkách na

www.tjsokolprstice.cz,

zadejte do rámečku

Vaši emailovou adresu

a stiskněte tlačítko

"přidat e-mail":

SPORT PRO VŠECHNY

 

  • CVIČENÍ PRO RODIČE S DĚTMI


    2019 - 2020

    Kontakt na cvičitele:  Lenka Patáková 607 133 358

    Cvičení - úterý 16.00-17.00 h.

     

    17.1. 2020  Společenský ples TJ Sokol Prštice !

     

    1.3. 2020 - Dětský maškarní karneval

     


     

     

  • CVIČENÍ PRO NEJMLADŠÍ ŽACTVO

    2019 - 2020

     

    Pondělí 15.30-16.45 h.

     

    Kontakt - Markéta Záděrová  tel. 607 816 634

     

    12.10. Střelický kros

    Dívky 2015-2014

    13. Viktorie Záděrová

    Chlapci 2015-2014

    3. Dominik Hradecký, 5. Jaromír Ambrož, 18. Michal Pikula

    Chlapci 2012

    12. David Pikula

    Dívky 2011-2010

    17. Veronika Bálintová

    Dívky 2007-2006

    3. Monika Pikulová


    Blahopřejeme !

     

    17.1. 2020  Společenský ples TJ Sokol Prštice !

     

    1.3. 2020 - Dětský maškarní karneval



  • CVIČENÍ PRO MLADŠÍ ŽACTVO

    2019 - 2020


    Mirka Matušková   tel. 720 659 523

     

    Pátek 15.00-16.00h.

     

    17.1. 2020 Společenský ples TJ Sokol Prštice !

     

    1.3. 2020 - Dětský maškarní karneval

     


     

  • CVIČENÍ PRO ŽACTVO - GYMNASTIKA

     

    Vladimír Pikula - tel.: 734 598 144

    vladimir.pikula@seznam.cz


    Další cvičitelé - Radka Pikulová,Martina Pikulová, Ivana Smotrilová, Martina Pařilová, Jana Ryšavá, Zdeňka Bálintová, Lenka Hirtová.



    Cvičební rok 2019 - 2020


    Cvičení -  pondělí a čtvrtek 16.45 - 19.00 h.


    Program cvičebního roku:


    - 5.9.  zahájení cvičení

    - 12.10. účast na přespolním běhu ve Střelicích

    - 23.11. regionální kolo v MTG - Brno-Židenice

    - 5.12. Mikulášská besídka

    - 8.12. přebor Moravy v MTG - Olomouc

    - 14.12. prštický SG dvojboj - 7. ročník

    - 29.12. turistický pochod Prštice - Bučín - Hlína a zpět.

     

    - 12.1. župní přebor v plavání - Brno

    - 1.3.  dětský maškarní karneval

    - březen  - prštické závody ve šplhu a SG

    - 4.4. - župní přebor v gymnastice a šplhu - Brno

    - 19.4. - SG závody ČASPV v Brně

    - 25.4. - župní přebor v lehké atletice - Brno

    - 3.5. - Veřejné cvičení

    - 15. - 17.5. - přebor ČR ve SG ČASPV - Praha

    - 29.5. - 31.5. - přebor ČR mladšího žactva v sokolské všestrannosti - Pardubice - nejlepší cvičenci za župu

    - 12.6. - 14.6. - přebor ČR st. žactva, dorostu a dospělých v sokolské všestrannosti - Praha - nejlepší cvičenci za župu

     

     

    23.11. Týmová gymnastika - regionální kolo v Brně-Židenicích


    Kategorie I. - žactvo 2008 a mladší:

    1. Bedřichov A        20,15 bodů

    2. Brno I.               19,55

    3. Brno-Židenice     19,35

    4. Luleč                 19,00

    5. Nové Bránice     18,70

    6. Prštice A          18,70

    7. Prštice B          18,10

    8. Střelice             16,10

    9. Slavkov u Brna  15,00

     

    Kategorie II. - žactvo 2003 a mladší:

    1. Prštice             19,85 bodů  - Pařilová Sára, Smotrilová Kateřina, Pikulová Monika, Pařilová Natálie, Pikula Lukáš, Stejskal Dominik, Fialová Natálie, Otavová Barbora

    2.  Brno I. B          19,25

    3. Brno I. A          19,20

    4. Brno-Židenice   18,95

    5. Slavkov u Brna  18,75

    6. Vyškov              17,65

    7. Nové Bránice     17,60

    8. Brno-Řečkovice  17,40

    9. Sobotovice        16,10

    Blahopřejeme !!

     

    8.12. 2019 - Olomouc - přebor Moravy v týmové gymnastice


    Kategorie I:

    1. Sokol Luleč                    21,40 bodů

    2. Sokol Prštice                21,05

    3. Sokol Brno I.                 20,40

    4. Sokol Napajedla            20,30

    5. Sokol Uherské Hradiště  20,15

    6. Sokol Bedřichov            20,10

    7. Sokol Zlín                     20,00

    8. Sokol Nové Bránice       16,60

     

    Kategorie II.:

    1. Sokol Brno I.                   21,05 bodů

    2. Sokol Prštice                21,00

    3. Sokol Napajedla             20,85

    4. Sokol Židenice               19,50

    5. Sokol Zlín                      19,20

    6. Sokol Olomouc               18,75

    7. Sokol Brno I. B              18,25

    8. Sokol Řečkovice             17,80

    9. Sokol Vyškov                 17,15

    Oběma družstvům velice blahopřejeme k zisku stříbrných medailí !


    14.12. 2019 - 7. ročník prštického gymnastického dvojboje

     

    Žákyně - kategorie I.: 25 závodnic.

    3. Hloušková Sára          17,95 bodů

    6. Hirtová  Elen              17,65

    8. Duchoňová Sára        17,35

     

    Žákyně - kategorie II. : 36 závodnic.

    1. Drábková Johana         18,75 bodů

    2. Ryšavá Julie                18,20

    6.-7. Hřebačková Zuzana  17,70

            Fialová Denisa          17,70

    12. Kudrnová Barbora      16,95

    18. Stejskalová Denisa     16,65

    23. Otavová Karolína       15,70

     

    Žákyně - kategorie III.: 28 závodnic

    3. Otavová Barbora         17,70 bodů

    7. Valová Simona            17,30

    11. Vaňurová Denisa       16,10

     

    Žákyně - kategorie IV.: 8 závodnic

    1. Pikulová Monika          19,00 bodů

     

    Dorostenky - 4 závodnice.

    1. Smotrilová Kateřina     18,50 bodů

    3. Náplavová Tereza        18,15

     

    Žáci - kategorie IV.: 4 závodníci

    1. Pikula Lukáš               18,89 bodů

    3. Stejskal Dominik         17,43

     

    Velice blahopřejeme !!

    Pozn. - 5 našich dívek se pro nemoc závodu nemohlo zúčastnit.

     

     

    29.12. 2019 - pochod Prštice - Bučín - Hlína a zpět

    Akce se vydařila. Pochodu se celkem zúčastnilo 23 "turistů" - děti + dospělí. 

     

     

    12.1. 2020 - přebor župy Jana Máchala v plavání - Brno - Lesná .

     


    Výsledky:

     

    Žáci kateg. II. 25 m:

    4. Pařil Dominik 21,89 sec.

     

    Žáci kateg. IV. 50 m:

    1. Pikula Lukáš 32,77 sec.

     

    Žákyně kateg. I. 25 m:

    16. Duchoňová Sára 39,95, 18. Hirtová Elen, 26. Hloušková Sára

     

    Žákyně kateg. II. 25 m:

    4. Hřebačková Zuzana 22,10 sec., 5. Ryšavá Julie, 6. Drábková Johana, 7. Fialová Denisa, 13. Kudrnová Barbora, 19. Otavová Karolína, 20. Batelková Anežka, 29. Bálintová Veronika

     

    Žákyně kateg. III. 50 m:

    3. Fialová Natálie 41,32 sec., 18. Otavová Barbora

     

    Žákyně kateg. IV. 50 m:

    1. Pikulová Monika 36,81 sec., 4. Pařilová Natálie

     

    Dorostenky 100 m:

    4. Smotrilová Kateřina 2:15,93 min

     

    Ženy 100 m:

    2. Pikulová Martina 1:56,70 min, 4. Bálintová Zdeňka 2:09,30 min.

     

    Štafeta 6 x 25 m :

    4. místo - Pařil D., Drábková J., Pikula L., Pikulová Mon., Bálintová Z., Pikulová Mart. - 1:58,57 min

     

    Na přeboru župy Jana Máchala startovalo celkem 160 závodníků.

    Blahopřejeme !!


     

    17.1. 2020  Společenský ples TJ Sokol Prštice


     

    1.3. 2020 - Dětský maškarní karneval