Fotogalerie

Přidali jsme na naše webové stránky fotogalerii, viz hlavní menu nahoře vpravo.

Novinky na Váš e-mail

 

Chcete-li být informováni

o novinkách na

www.tjsokolprstice.cz,

zadejte do rámečku

Vaši emailovou adresu

a stiskněte tlačítko

"přidat e-mail":

SPORT PRO VŠECHNY

 

Činnost oddílu Sport pro všechny navazuje na snahy našich předchůdců přiblížit a zpřístupnit tělesnou výchovu a sport široké veřejnosti - především mládeži.

 


  • CVIČENÍ PRO RODIČE S DĚTMI

    Cvičební rok 2017 - 2018 byl zahájen. Cvičíme každý čtvrtek v době 14.45 - 15.45 h. ! 

    Kontakt na cvičitele: Markéta Záděrová - 607 816 634



     

     

     

  • CVIČENÍ PRO NEJMLADŠÍ A MLADŠÍ ŽACTVO

     

    Cvičení bylo zahájeno. Cvičíme každý pátek v době 15.00 - 16. 00 hodin.

    Mirka Matušková   tel. 720 659 523

    Marie Dobrovodská  tel. 724 956 495

     

     

     

     


  • CVIČENÍ PRO MLADŠÍ A STARŠÍ ŽACTVO - SG

     

     Kontakt:

    Vladimír Pikula - tel.: 734 598 144

     


    Program cvičebního roku 2017 - 2018:

     

    - 25.11. - závod v týmové gymnastice - Brno

    - 2.12. - župní přebor v plavání

    - 5.12. - Mikulášská besídka

    - 10.12. - závod v týmové gymnastice - Olomouc

    - 16.12. - SG dvojboj v Pršticích

    -------------------------------------------------------

    - 17.2. - Tělovýchovná akademie v Pršticích

    - 4.3. - Dětský maškarní karneval

    - březen - závody ve šplhu a SG v Pršticích

    - zač. dubna - župní přebor ve šplhu a SG - Brno

    - duben - závody v LA v Pršticích /Ořechově/

    - duben - SG v Brně - Židenicích

    - konec dubna - župní přebor v LA - Brno

    - květen - SG závody v Doubí u Třeboně

    - květen, červen - účast našich nejlepších cvičenců na přeboru ČR v sok. všestrannosti

    - červen - ukončení cvičebního roku

     

    Cvičenci jsou pro gymnastiku rozděleni podle věku a podle výkonnosti do tří skupin - základní skupina, mírně pokročilí a pokročilí !


     

    12.3. 2018 - oddílové závody ve šplhu - Prštice:

     

    Vítězové věk. kategorií:

    3 metry na tyči - Hřebačková Zuzana - 2,61 sec,

    4,5 metrů na tyči - Otavová Barbora - 6,90 sec, Pikulová Monika - 3,88 sec, Pařilová Sára - 4,61 sec.

    4,5 metrů na laně - Pikula Lukáš - 5,62 sec.

     

    19.3. 2018 - oddílové závody v gymnastickém čtyřboji - Prštice

    Výsledky:

    Kategorie I:

    1. Hadár Richard 33,85 b

    1.Ryšavá Julie 37,80 b., 2. Drábková Johana, 3. Hřebačková Zuzana, 4. Stejskalová Denisa, 5. Fialová Denisa i Dobrovodská Kristýna, 7. Hloušková Sára, 8. Pražanová Ema, 9. Hadárová Elena 

    Kategorie II: 

    1. Fialová Natálie 35,65 b., 2. Valová Simona 

    Kategorie III:

    1. Pikula Lukáš 35,70 b.

    1. Pikulová Monika 37,40 b., 2. Drábková Nina

    Kategorie IV:

    1. Pařilová Sára 36,10 b., 2. Smotrilová Kateřina

    8 dětí bylo nemocných !

     

    7.4. 2018 - Župní přebor v gymnastickém čtyřboji + šplhu - Brno

    Šplh:

    I.kategorie, 3 m:

    1. Hřebačková Zuzana 2,29 sec, 2. Drábková Johana, 3. Ryšavá Julie, 6. Stejskalová Denisa, 20.Hloušková Sára, 32. Otavová Karolína

    1. Hadár Richard 1,92 sec.

    II. kategorie 4,5 m:

    9. Fialová Natálie 6,67 sec., 14. Otavová Barbora, 23. Vaňurová Denisa, 33. Valová Simona

    III. kategorie 4,5 m:

    1. Pikulová Monika 3,13 sec., 7. Hřebačková Anna 4,25, 13. Drábková Nina , 14. Sedláková Nikol, 18. Sedláková Míša, 22. Pařilová Natálie

    2. Pikula Lukáš 5,10 se., 5. Stejskal Dominik 6,16

    IV. kategorie 4,5 m:

    1. Pařilová Sára 3,76 sec., 6. Smotrilová Kateřina

     

    Gymnastika

    I. kategorie

    2. Ryšavá Julie 38,11 bodů, 5. Drábková Johana, 8. Hřebačková Zuzana, 16. Stejskalová Denisa, 33. Hloušková Sára, 34. Otavová Karolína - celkem 46 závodnic

    1. Hadár Richard 33,91 bodů - 7 chlapců

    II. kategorie:

    7. Valová Simona 36,10 bodů, 13. Fialová Natálie, 16. Otavová Barbora, 24. Vaňurová Denisa - 42 závodnic

    III. kategorie:

    1. Pikulová Monika 37,70 bodů, 4. Pařilová Natálie, 11. Drábková Nina, 20. Sedláková Nikol, 26. Sedláková Míša - 33 závodnic

    1. Pikula Lukáš 43,99 bodů, 5. Stejskal Dominik - 7 chlapců

    IV. kategorie:

    1. Pařilová Sára 36,93 bodů, 2. Smotrilová Kateřina - 18 závodnic

     

    Blahopřejeme !

     

    21.4. - SG závody - ČASPV, Brno, Židenice

    Chlapci

    I.kategorie:

    1. Hadár Richard 33,40 bodů

    III.kategorie:

    1. Pikula Lukáš 34,55 bodů

     Dívky

    I. kategorie:

    1. Ryšavá Julie 34,60 bodů, 2. Drábková Johana, 3. Hřebačková Zuzana, 4. Fialová Denisa

    II. kategorie:

    4. Otavová Barbora 30,75 bodů, 5. Fialová Natálie, 7. Valová Simona

    III. kategorie:

    1. Pikulová Monika 33, 05 bodů, 3. Pařilová Natálie, 5. Drábková Nina

    IV. kategorie:

    1. Smotrilová Kateřina 34,80 bodů, 2. Pařilová Sára

     

    Blahopřejeme !

     

    29.4. 2018 - Župní závody v atletice - Brno, Kounicova ul.

     


     

     

     


     

     



  • ATLETIKA

  • ZDRAVOTNÍ CVIČENÍ

    PROBÍHÁ KAŽDÝ ČTVRTEK V 18H.