Fotogalerie

Přidali jsme na naše webové stránky fotogalerii, viz hlavní menu nahoře vpravo.

Novinky na Váš e-mail

 

Chcete-li být informováni

o novinkách na

www.tjsokolprstice.cz,

zadejte do rámečku

Vaši emailovou adresu

a stiskněte tlačítko

"přidat e-mail":

SPORT PRO VŠECHNY

 

  • CVIČENÍ PRO RODIČE S DĚTMI


    2021 - 2022

    Kontakt na cvičitele:  Hanka Slaná 724 895 779

    Cvičení  - úterý 17.00 - 18.00 hodin

     

    Cvičíme každé úterý !  Zájemci jsou vítáni ! 

     


  • CVIČENÍ PRO NEJMLADŠÍ ŽACTVO

    2021 - 2022

     

    Pondělí  15.45 - 16.45 h.

    Kontakt - Lenka Patáková  tel. 607 133 358 

     

    Cvičíme každé pondělí ! Těšíme se !  

     


  • CVIČENÍ PRO MLADŠÍ ŽACTVO

    2021 - 2022


    Markéta Záděrová tel. 607 816 634

    Úterý 15.30 - 16.45 h.

     

    Cvičíme každé úterý ! Zveme další zájemce. 

     


     


     


     

  • CVIČENÍ PRO ŽACTVO - GYMNASTIKA

     

     

    Vladimír Pikula - tel.: 734 598 144

    vladimir.pikula@seznam.cz


    Další cvičitelé - Radka Pikulová,Martina Pikulová, Ivana Smotrilová, Lenka Hirtová, Jana Ryšavá, Iveta Baronová, Jana Horáková, Markéta Hloušková . 



    Cvičební rok 2021 - 2022


    Cvičení -  pondělí a čtvrtek 16.45 - 19.00 h.

     

    blok atletických treninků - středa - 1.9., 8.9., 15.9., 22.9.

     

     

    2.4. Župní přebor v gymnastice a šplhu - Brno

    Šplh:

    I. kategorie:

    4. Hloušek Jakub, 5. Pikula Michal

    3. Smolková Helena, 10. Horáková Zuzana, 12. Dvořáková Jolana, 17. Baronová Simona, 23. Mičová Kristýna, 24. Mičová Stella

    II. Kategorie:

    6. Duchoňová Sára, 7. Hloušková Sára, 10. Hirtová Elen, 27. Yilmaz Peri

    III. kategorie:

    1. Hřebačková Zuzana, 4. Ryšavá Julie

     

    Gymnastika

    I. Kategorie:

    3. Hloušek Jakub, 5. Pikula Michal

    5. Baronová Simona, 6. Horáková Zuzana, 8. Smolková Helena, 10. Mičová Kristýna, 11. Dvořáková Jolana, 16. Mičová Stella

    II. Kategorie:

    12. Duchoňová Sára, 13. Hirtová Elen, 19. Hloušková Sára, 23. Yilmaz Peri

    III. Kategorie:

    5. Ryšavá Julie, 7. Hřebačková Zuzana

    Dorostenky:

    2. Pikulová Monika, 3. Smotrilová Kateřina

     

    Závodu se zúčastnilo 23 chlapců a 94 dívek.

     

    Župní přebor v lehké atletice - Brno 23.4. 2022


    Kategorie I.

    9. Pikula Michal

    Kategorie II.

    6. Pikula David

    Kategorie I.

    5. Smolková Helena, 13. Dvořáková Jolana, 15. Baronová Simona, 22. Maryšková Adéla

    Kategorie III.

    11. Ryšavá Julie

    Dorostenky:

    2. Pikulová Monika, 6. Smotrilová Kateřina

    12 našich cvičenců bylo nemocných, závodu se nemohli zúčastnit. Přeboru se zúčastnilo 40 chlapců a 102 dívek.

     

    Víceboj - sokolská všestrannost:


    Žáci I. - Hloušek Jakub 4. místo, Pikula Michal 5. místo

    Žáci II. - Pikula David - 10. místo

    Žákyně I. - Smolková Helena - 6. místo, Baronová Simona - 8. místo, Horáková Zuzana - 10. místo, Dvořáková Jolana - 11. místo, Mičová Ktistýna - 17. místo, Mičová Stella - 20. místo, Maryšková Adéla - 35. místo, Záděrová Viktorie - 49. místo

    Žákyně II. - Duchoňová Sára - 15. místo, Hirtová Elen - 19. místo, Hloušková Sára - 21. místo, Yilmaz Peri - 30. místo

    Žákyně III. - Ryšavá Julie - 5. místo, Hřebačková Zuzana - 13. místo

    Dorostenky - Pikulová Monika - 1. místo, Smotrilová Kateřina - 4. místo

     

    Pikulová Monika se probojovala do přeboru ČR - Praha 4.-5.6. 2022 - blahopřejeme !

     

    Úspěch !

    Pikulová Monika obsadila na přeboru České republiky v Praze v kategorii dorostenek krásné 2. místo v sokolském víceboji - plavání, sportovní gymnastika a lehká atletika.  Závod se jí vydařil v konkurenci 29 dívek, získala pěkných 4116 bodů.